Szanowni Państwo,
W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Psychiatrii Dzieci i Młodzieży GUMed, współpracujących kół naukowych oraz Fundacji SML, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Oddech dla Medyka”.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 maja 2026 roku w murach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jest to inicjatywa edukacyjno-społeczna, która powstała z potrzeby rzetelnego dialogu na temat kondycji psychicznej środowiska medycznego oraz poszukiwania realnych rozwiązań dla wyzwań, takich jak wypalenie zawodowe czy mobbing.




