29 kwietnia 2019

Wynajmę gabinet lekarski

 
Osoba kontaktowaMałgorzata metler
Lokalizacjagdynia
Numer kontaktowy787102066
Adres emailm.metler-poblocka@wp.pl

Gabinet położony na parterze z bezpośrednim wejściem od strony ulicy oraz dużą szklaną witryną przy głównym szlaku komunikacyjnym na ulicy Parkowej w Gdyni nieopodal głównej arterii łączącej Orłowo z Wielkim Kackiem – ul.Wielkopolskiej.

Ogłoszenie skierowane jest głównie do lekarzy posiadających indywidualną praktykę lekarską z zakresu ginekologii lub też dietetyka,endokrynologa,psychiatry,psychologa,internisty lub też lekarza innej specjalizacji która uzupełni całościową ofertę placówki.
Okoliczne nowo wybudowane osiedla gwarantują bardzo duży potencjał do rozwinięcia działalności w w/w dziedzinach medycyny.
W drugim z gabinetów placówki znajduje się profesjonalna szkoła rodzenia prowadzona przez wysokiej klasy specjalistów wraz z usługami z zakresu ginekologii-położnictwa
Wynajem gabinetu jest możliwy 3 dni w tygodniu od poniedziałku do środy.
Lokal od podstaw zaprojektowany i zbudowany jako gabinet lekarski.Spełnia absolutnie wszystkie wymogi sanepidu przewidziane dla tego typu działalności.
Całkowita powierzchnia placówki wynosi 108 m2.
Gabinet oferowany do wynajęcia ma powierzchnię około 40m2.Jest klimatyzowany i w pełni wyposażony.Posiada także wewnętrzna toaleta o pow około5 m2
Integralną częścią oferty jest duża widna poczekalnia z toaletą dla pacjentek,recepcja możliwa do wykorzystania oraz pomieszczenie socjalne wraz z łazienką i prysznicem dla personelu,

Miejsce doskonale skomunikowane zarówno z Sopotem jak i Gdańskiem oraz Gdynią.5 min od obwodnicy Trójmiasta.W pobliżu przystanek Kolei Metropolitalnej Karwiny.
Przed gabinetem znajduje się DUŻY OGÓLNODOSTĘPNY PARKING.
Obiekt chroniony 24h/7 dni w tygodniu.
Wynajem możliwy jest w pojedyncze dni tygodnia od poniedziałku do środy oraz w sobotę.
Warunki oraz różne konfiguracje i opcje współpracy możemy uzgodnić indywidualnie.
Gabinet wynajmuję jako osoba prywatna.

Istnieje możliwość rejestracji działalności pod adresem gabinetu.