28 czerwca 2020

Wynajmę dwa gabinety lekarskie – pojedynczo również

 
Osoba kontaktowaAgnieszka Olszewska
LokalizacjaGdynia Orłowo, Wrocławska 39
Numer kontaktowy514265808
Adres emailagnieszka@diamentowenieruchomosci.pl

Do wynajęcia gabinet lekarski (konsultacyjny) pod działalność medyczną i okołomedyczną w nowo otwartej placówce, która zlokalizowana jest przy ul. Wrocławskiej 39/1 w niedalekiej odległości od Placu Górnośląskiego w Gdyni Orłowie.
Zapraszamy do współpracy lekarzy, logopedów, psychologów i terapeutów, przedstawicieli medycyny naturalnej itp.

Gabinety lekarskie o powierzchni 15,02 m2 i 12,10 m2 zostały dostosowany do prowadzenia praktyki lekarskiej, a w tym wyposażone w biurka, krzesła, kozetki lekarskie, zlewy z szafką itp. Pomieszczenia ogrzewane, domofon, alarm, monitoring części wspólnych, gablota przed wejściem z przeznaczeniem na grafik/ reklamę praktyki lekarskiej itp., nieruchomość przyjazna osobom niepełnosprawnym.

Placówka składa się z czterech gabinetów lekarskich w pełni wyposażonych wraz z pełnym zapleczem jak poczekalnia dla pacjentów, WC dla pacjentów, WC dla lekarzy, pomieszczenie socjalne, brudownik. Przed nieruchomością znajdują się dwa miejsca postojowe dostępne dla najemców. Dostęp do placówki 6:00 – 22:00/ 7 dni w tygodniu.

W pobliżu placówki znajduje się punkt pobrań – Laboratorium Medyczne Bruss, a także Plac Górnośląski, gdzie okoliczni mieszkańcy robią codzienne zakupy. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe, trolejbusowe, SKM.

Koszt wynajmu: 1750 zł netto gabinet 15,02 m2; 1550 zł netto – gabinet 12,10 m2- cena uwzględnia media jak energia elektryczna, ogrzewanie, wodę wodociągową, kanalizację, internet, wywóz nieczystości oraz sprzątanie części wspólnych.
Wystawiana faktura VAT.
Kaucja jednomiesięczna.
Preferowany najem długoterminowy min. 12 miesięcy.

Zapraszamy do kontaktu!

Agnieszka Olszewska
tel. 514 265 808