20 maja 2018

Praca dla kosmetologa – Gdańsk

Osoba kontaktowaMedycyna Estetyczna Dr Marcin Nowak
LokalizacjaGdańsk
Numer kontaktowy669548048
Adres emailmedycyna.estetyczna@yahoo.com

Nowo powstałe Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Gdańsku (Wrzeszcz, Browar Gdański) poszukuje do pracy kosmetologa.

Wymagania:
– wykształcenie – kosmetolog (minimalnie licencjat),
– miłe usposobienie, kontaktowość, otwartość na ludzi i nowe doświadczenia,
– umiejętność pracy w zespole,
– wysoka kultura osobista,
– chęć dokształcania i ciągłego rozwoju.

Zakres obowiązków:
– wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało,
– wykonywanie manicure i pedicure,
– przedłużanie/ stylizacja rzęs,
– doradztwo i sprzedaż kosmetyków profesjonalnych.

W zamian oferujemy:
– pracę w rozwojowym, perspektywicznym miejscu,
– pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze,
– stabilne warunki pracy,
– atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny (% od każdego wykonanego zabiegu),
– szkolenia specjalistyczne i z zakresu obsługi Pacjenta/Klienta.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swoich aplikacji na adres mailowy medycyna.estetyczna@yahoo.com. Skontaktuję się z wybranymi kandydatkami.