23 grudnia 2020

Podnajmę gabinet zabiegowy/stomatologiczy w podmiocie leczniczym w Gdyni, osiedle Nowe Orłowo

 
Osoba kontaktowaMarcin Nowak
LokalizacjaGdynia
Numer kontaktowy669548048
Adres emailmedycyna.estetyczna@yahoo.com

Podnajmę gabinet w podmiocie leczniczym The Clinic Centrum Medyczne zlokalizowanym na osiedlu Nowe Orłowo w Gdyni. Gabinety przygotowane pod kątem wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, małej chirurgii (operacje powiek, drobne zabiegi chirurgiczne i z zakresu chirurgii plastycznej), ginekologii, chirurgii naczyniowej i plastycznej (liposukcje, lipotransfery, itp.), stomatologii. Podmiot w pełni funkcjonalny – 3 duże gabinety zabiegowe i zabiegowo-konsultacyjne, zaplecze socjalne i recepcja zapewniająca obsługę telefoniczną i mailową Pacjentów.

W zakresie medycyny estetycznej istnieje możliwość podnajęcia wysokiej klasy urządzeń – fala radiowa, lasery, plazma, HIFU, Endolift. Możliwe jest przeszkolenie z wybranych urządzeń.

W zakresie chirurgii gabinet wyposażony w najnowszą wersję urządzenia LipoLife 3G oraz Vasculife (laser endowaskularny z systemem pull-back).

W ramach podnajmu istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych usług administracyjnych – zarządzanie rezerwacjami i kalendarzem, marketing, obsługa Pacjentów gabinetu.

Proszę o wstępny kontakt mailowy.