14 października 2018

Lokal Tczew Górki 136 m2 (APTEKA / POZ lub inne)

 
Osoba kontaktowaWojciech
LokalizacjaTczew
Numer kontaktowy502936936
Adres emailwojchy25@wp.pl

Do wynajęcia lokal usługowo – handlowy o powierzchni 136 m2 w nowo budowanym budynku parterowym.

Lokal znajduje się przy ulicy Głowackiego w Tczewie w bardzo dobrej lokalizacji w pieszym i i samochodowym ciągu komunikacyjnym .

Jest to główna ulica w samym centrum najbardziej rozwojowego osiedla w Tczewie.

Lokal znajduje się na głównym skrzyżowaniu prowadzącym w czterech kierunkach. Pierwszy kierunek do nowo budowanego osiedla wielorodzinnego, w którym już zamieszkanych jest kilka „bloków” i wciąż powstają nowe. Drugi kierunek to część osiedla w którym znajduje się kilkaset domków jednorodzinnych. Trzeci kierunek to rozległy teren miejskich działek budowlanych na których znajdują się nowo budowane domki jednorodzinne. Czwarty kierunek prowadzi do centrum Tczewa (łatwy dojazd- również komunikacją miejską – przystanek znajduje się ok 80 m od lokalu).

Ok 50 m od lokalu na sąsiedniej działce budowany będzie market ogólnopolskiej sieci spożywczej.

Do lokalu przynależą bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przed lokalem.

Obszerna przeszklona witryna wychodzi bezpośredni na ulicę Głowackiego.

Budynek budowany jest w energooszczędnej technologii z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Lokal jest klimatyzowany. Ogrzewanie gazowe – podłogowe. Rekuperacja.

Lokal składa się z powierzchni sprzedażowo-magazynowej (111 m2) , pomieszczenia biurowego (11,9 m2) , pomieszczenia socjalnego (10,2 m2) i z WC (3,4 m2)

Lokal jest przystosowany do ewentualnego podzielenia na dwa odrębne lokale ( około 55 m2 i 81 m2) Budynek jest w trakcie budowy co daje szerokie pole do własnej aranżacji wnętrza.

W budynku poza wyżej opisanym lokalem znajdować się będzie prywatna klinika lekarska w związku z tym lokal ten idealnie nadaje się na prowadzenie Apteki (której nie ma w najbliższej okolicy > 2 kilometrów), lub na prowadzenie przychodni lekarskiej podstawowej opieki zdrowotnej.

Termin oddania lokalu do użytku to lipiec 2019r.

Podana cena wynajmu – 8160 BRUTTO