10 lutego 2020

Lekarz dentysta

 
Osoba kontaktowaCentrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
LokalizacjaRumia, Gdynia
Numer kontaktowy663 902 402
Adres emailai@cm-imed.pl

Dołącz do naszego zespołu – Rumia.
Zapraszamy do naszego zespołu. Poszukujemy ambitnego lekarza, który chce pracować w interdyscyplinarnym, inspirującym zespole zajmującym się kompleksową opieką stomatologiczną.

Stawiamy na lekarzy chcących pracować kompleksowo z długoterminową opieką nad pacjentem. Szukamy lekarza, który chce zająć się stomatologią zachowawczą lub endodoncją. Dołączając do naszego zespołu zapewnisz sobie pracę w ciekawym miejscu na nowoczesnym sprzęcie współpracując ze świetnymi lekarzami i asystentkami zapewniając pacjentowi zdrowie i długotrwałą opiekę.

Czego oczekujemy od Ciebie:
– Chęci rozwoju zawodowego i osobistego
– Dokładności i jakości pracy Łatwości nawiązywania kontaktów
– Miłego i otwartego usposobienia
– Uczciwości i lojalności

Co oferujemy:
– Uczciwe zasady wynagradzania i pracy w fantastycznym zespole stomatologicznym.
– Współpracę z gabinetem higieny stomatologicznej.
– Pracę na nowoczesnym sprzęcie (mikroskop, radiowizjografia, znieczulenie komputerowe, podtlenek, laser, kamery wewnątrzustne) z wykwalifikowanymi asystentkami.

Zapewnimy szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie w szkoleniach zewnętrznych. Zespół lekarski zapewni wsparcie i konsultacje na bieżąco oraz regularnych spotkaniach wewnętrznych.
Jeżeli szukasz miejsca, w którym Ty będziesz się rozwijać, zespołu który będzie Cię wspierał, a Twoja praca będzie doceniona to Centrum Medyczno-Stomatologiczne jest właśnie takim miejscem.